O mnie

Mam na imię Sebastian i jestem grafikiem freelancerem. Interesuję się marketingiem, mechanizmami sprzedaży, grafiką, projektowaniem i fotografią. Jestem dzieckiem globalnej sieci, kształciłem się i dorastałem razem z Internetem.

Od ponad dekady tworzę projekty na zlecenie dla Klientów z różnych sektorów. Współpracuję z ludźmi z branży PR oraz IT, przez co moja oferta jest powiększana o dodatkowe usługi (doradztwo, PR, sprzęt komputerowy, budowa i obsługa sieci, hosting, pozycjonowanie). Nie mam na utrzymaniu rzeszy pracowników i sekretarek, dlatego mogę zaproponować niższe ceny, cennik jest zawsze bardzo atrakcyjny i elastyczny. 

Moje projekty ewoluują razem z Internetem i trendami. Nie tworzę kiepskich projektów, każdy jest przygotowywany indywidualnie pod Klienta. Każdy projekt jest pomysłowy, dostosowany do obecnych wymogów, wyróżniają się na tle konkurencji. Mam swój niebanalny styl, tworzę nieszablonowe sprawdzone rozwiązania.

Klientom oddaję to co najlepsze, często przekraczając bariery i naginając reguły panujące na polskim rynku, tym samym tworząc projekty wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju i do tego przyjemne dla oka. Każdy projekt rysuję i dopieszczam tak długo, aż w końcu zadowoli Klientów.

Nigdy nie porzuciłem projektu, bo postawiono mi za wysoką poprzeczkę!

Posiadam również kilkuletnie doświadczenie w tworzeniu rozwiązań ecommerce.

Poza główną gałęzią działalności zajmuję się również wszelkiego rodzaju projektami reklamowymi, banerami, folderami, plakatami, ulotkami, papeterią i wizytówkami.